Je váš život v pohodě anebo se cítíte častěji spíš vyčerpaní a vystresovaní? Pokud platí to druhé, udělejte si čas a navštivte jedinečný seminář o zvládání stresu.

Od 13. března 2014 jsme pro vás v rámci vzdělávacích programů v naší čajovně připravili šest přednášek s besedou, ve kterých se budeme zabývat stresem, tím, jak na nás působí a jak jej dobře zvládat.

Výzkumy potvrzují, že vysoký výskyt vážných onemocnění přímo souvisí s množstvím životních změn. Průměrnému člověku stačí pár stresových situací za rok, aby onemocněl.

Všichni lidé prožívají stres. Psychologové tvrdí, že nejčastějším místem, kde jej prožíváme, je domov a naše rodina. Těžkosti a neúspěchy ve vztazích s nejbližšími partnery patří k nejtěžším problémům.

Stres sám o sobě není zlý. Ale když je příliš kumulován, může to být pro nás osudné. Je součástí života a prožívá ho každá živá bytost. Stav bez stresu je smrt. Na toto téma bude zaměřena první přednáška včetně praktických rad pro prevenci.

Pokud nestihnete téma prvního večera, můžete přijít na kterékoliv jiné v následující čtvrtky. Začátek je vždy v 18 hodin v čajovně sborového domu Adventistů na adrese Pardubická 173 (první světelná křižovatka od Pardubic).

Vstup je volný a vstupné pouze dobrovolné jako příspěvek na režijní náklady. Tento cyklus pořádáme pro pravidelné návštěvníky naší čajovny i pro příležitostné hosty zdarma, stejně jako veškeré ostatní akce v naší čajovně.

Témata jednotlivých večerů:

1) JEN MRTVÍ NEZNAJÍ STRES
– čtvrtek 13. 3. 2014 v 18 h

2) VRÁTÍ SE MŮJ ŽIVOT JEŠTĚ NĚKDY DO NORMÁLNÍCH KOLEJÍ?
– čtvrtek 20. 3. 2014 v 18 h

3) VÍM, CO JSI TÍM CHTĚL ŘÍCT – UMĚNÍ KOMUNIKACE
– čtvrtek 27. 3. 2014 v 18 h

4) JE PRO TEBE PRÁCE USPOKOJENÍM ANEBO NUTNÝM ZLEM?
– čtvrtek 3. 4. 2014 v 18 h

5) KDYŽ TI ŽIVOT HÁZÍ KLACKY POD NOHY
– čtvrtek 10. 4. 2014 v 18 h

6) JAK JEN TO VŠECHNO ZVLÁDNOUT?
– čtvrtek 16. 4. 2014 v 18 h